Kuzey Kıbrıs'ta Konaklama

Kıbrıs'ta faaliyet gösteren, Kıbrıs otelleri ve Kıbrıs tatili konusunda uzmanlaşmış kadromuzla sizlere Kıbrıs otelleri konusunda en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Kıbrıs tatil hizmetlerini, kiralık araba, bilet, tur ve guruplar icin hazırladığmız özel paket turları ile genişleten Travelplan, sizlere Kıbrıs'taki tatilinizi sorunsuz ve kusursuz tamamlamanızı sağlamaktadır. Rezervasyon yapmak isdediğiniz oteli ister online ister çağrı merkezi aracılığı ile yapabilirsiniz. Kıbrıs tatili için kolay ve güvenilir bir rezervasyon şirketimi arıyorsunuz? Travelplan tam aradığınız adres.

Kıbrıs, aynı zamanda "Güneş Adası" olarakta bilinmektedir, çünkü yılın 340 günü güneş görür. Aslında, Kıbrıs'ın iklimi dünyanın en sağlıklı iklimleri arasında değerlendirilmektedir. İkliminin yanısıra, Kıbrıs, doğal ve insan yapımı güzellikler ile doludur; bunların arasında yürüyüş ve trekking için muhteşem dağ rotaları, Üç büyük kale (Bufavento, Kantara ve St. Hilarion Kaleleri), ve tabiki lezzetli Kıbrıs mutfağı. Kısacası, Kıbrıs tatil için ideal bir destinasyondur.

 

 

 

 

Misyonumuz
  Çalışanlarının, tedarikçi firmalarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olmak. 
 
E- Katalog
Önsöz
  Incoming ve Incentive sektöründe profesyonel, dinamik, kaliteli ve akılcı hizmetin adresi... 

A'dan Z'ye ihtiyacınız olan tüm hizmetler için tam kapsamlı ve sizi düşünen bir iş parteneri arıyorsanız, en doğru yerdesiniz. 
İş Tanımı
  Kuzey Kıbrıs'ta toplantı, kongre, seminer ve fuar organizasyonlarınızda profesyonel ekibimiz ile tüm ihtiyaç olduğunuz anlarda size ve katılımcılarınıza destek olmak yanında ulaşım, konaklama ve diğer tüm hizmetlerimiz ile etkinliğinizi sorunsuz gerçekleştirmek.
© 2014 Copyright Travelplan - All Rights Reserved